HC Lvi Břeclav : HK Vsetín-ženy, ohlas trenéra a statistika nedělního utkání

Ženy HC Lvi Břeclav nestačily v neděli dopoledne na zimním stadionu ICE BORS Aréna v Břeclavi  na Vsetín ani podruhé. Jedinou branku domácího týmu vstřelila S. Sadílková.

HC Lvi Břeclav : HK Vsetín – ženy 1:6 ( 0:3, 1:2, 0:1)

Sestava Břeclav: Kocmanová – Dobrovolná, Hrdinová, Zoubková, Bartalová – Sadílková, Prokopová, Buociková, Ulbrichová, Vozdecká, Koníčková, Raclavská, Bartoňková, Pospíšilová, Uvízlová

Sestava Vsetín: Martincová – Filipová, Vávrová L., Matějová, Vávrová H., Hadašová – Krňová, Šimnová, Baslová, Pavlíčková, Jasenská, Součková, Sovjáková, Čajanová.

Branky : 39. Sadílková ( Prokopová, Buociková) – 4. Pavlíčková ( Baslová), 13. Součková ( Matějová), 17. Součková, 23. Vávrová H. ( Součková, Baslová), 33. Čajanová (Šimnová), 49. Čajanová

Vyloučení: 4:4, Využití: 0:1, Oslabení 0:1, Průběh utkání 0:5, 1:5, 1:6

Zhodnocení trenéra D. Bartala: Do utkání jsme nastupovali s vědomím, že to nebude jednoduché, že se jedná o velmi zkušeného soupeře, který je zatím bez ztráty bodu a má výhodu v sehranosti hráček, které spolu hrají v ve stejném složení dlouhou dobu. Z mého pohledu byl viděti velký respekt ze soupeře ze strany některých našich hráček. A to hlavně v první třetině, kdy soupeřky skórovaly hned 3 krát po našich chybách. Ve druhé a třetí třetině, už to bylo herně lepší. Bohužel se nám nedařilo proměňovat šance. Gól jsme dali až těsně před koncem druhé třetiny. Myslím si, že kdyby ten gól přišel troch dříve a třeba ještě jeden , holky by se nakoply k daleko lepšímu výkonu a výsledek mohl vypadat jinak. Bohužel nám v tom zabránila, i přes pro nás příznivou statistiku střel 30:29, hodně šikovná gólmanka soupeře. Doufám, že si z tohoto utkání holky vezmou ponaučení do budoucích utkání a budou si více věřit.