HC Lvi Břeclav – děti a mládež – souhrn výsledků za 3. – 6.12.

Velká většina kategorií sehrála o víkendu úspěšně svá poslední ligová utkání v tomto roce. 3. třídy a ml. a st. žáci byli stoprocentně úspěšní, 4. třídy jedno utkání ovládli, ve druhém těsně prohráli. Dorost před nadstavbou odpadl ve druhé třetině a béčko prohrálo doma s lídrem tabulky.

3. třídy U9

Třeťáci absolovovali před svým vánočním turnajem poslední svazovou prověrku v Boskovicích.   Své zápasy s domácím týmem a s Hamíkovem zvládli bez větších potíží, po velmi dobrém kolektivním výkonu všech hráčů. Zápas s Boskovicemi byl z naší strany velmi dobrý jak v obranné tak v útočné činnosti a obdrželi jsme pouhé dvě branky. Ve druhém utkání si naši již na soupeře tak velký pozor nedávali a na ledě se odehrávala pěkná minihokejová přestřelka, ve které dominovala naše lvíčata. Před vánočním turnajem má celý tým střeleckou formu velmi dobrou a tak se můžeme těšit na domácí představení na vánočním turnaji.

HC Boskovice : HC Lvi Břeclav                2:12
HC Lvi Břeclav : HO Hamíkovo             14:6

4.třídy U10

Čtvrťáci měli na programu sobotní domácí zápas s Vyškovem a nedělní výjezd do Vyškova na utkání s Hamíkovem. V sobotu si se svým soupeřem poradili velmi dobře. Po celé utkání jsme neudělali jedinou chybu, bruslařsky a kombinačně jsme soupeře předčili a nebýt dvou proměněných trestných nájezdů soupeře, odešli jsme z ledu s nulou na kontě obdržených branek. V neděli to byl zápas o dvou chybách. Ty jsme v první třetině udělali my a Hamíkovo šlo do dvoubrankového vedení. Další průběh zápasu by se dal popsat jako marné dobývání soupeřovi branky. Na ledě byla znát naše převaha, ale um domácího brankáře plus střelecká smůla našich, kteří v utkání nastřelili několik tyčí, nakonec znamenala dvoubrankovou prohru lvíčat. Nicméně po obou zápasech byl trenér našeho celku s výkonem svých borců spokojen a také v této kategorii se můžeme těšit na vánoční turnaj.

HC Lvi Břeclav : MBK Vyškov                14:2
HO Hamíkovo : HC Lvi Břeclav                5:3

Ml. žáci U12

Vyškov nám byl tento víkend souzen za soupeře téměř ve všech kategoriích. Mladší žáci ve Vyškově hráli v sobotu a své utkání dle předpokladů odehráli v naprostém klidu a pohodě. Domácí nás příliš nezlobili a když už se do nějaké šance vypracovali, tak ji zlikvidoval náš brankář. Naopak naši své šance dokázali přetavit v branky a domů se odjelo z veselou. V neděli v domácím zápase se Vsetínem to již nebyl tak klidný zápas. Na ledě jsme působili jistěji, ale gólově se nám naši převahu nedařili přetavit ve výraznější trhák. Hosté, kteří cítili svou šanci a byli neustále na dostřel zlobili až do závěrečných minut. Lvíčata své utkání nakonec zvládla a brala všechny body i v neděli.

MBK Vyškov : HC Lvi Břeclav                0:9
HC Lvi Břeclav : VHK Vsetín                   6:4

St. žáci U14

Starší žáci, jak to tak vypadá, se dostávají opět do dobré pohody. V sobotu ve Vyškově odehráli velmi dobrý zápas a také zde předvedli velmi dobrý výkon v obranné činnosti a i brankáři přispěli k nule na kontě obdržených branek. Když se k tomu přidala i slušná produktivita, tak si naši kluci připsali stejné vítězství jako v prvním soutěžním kole, kdy Vyškov porazili v domácím prostředí. Domácí utkání se Vsetínem slibovalo vyrovnanější boj. Na vsetínském Lapači naši zvítězili až po boji o dvě branky. Doma nám vyšel nástup do utkání a vytvořili jsme si malý náskok, který se nám povedlo udržovat po celé utkání. Hosté hrozili zejména z brejků, které ovšem buď zachytila obětavá obrana, nebo střely soupeře končili v náručí našich brankářů. Hrát jsme museli až do posledních minut, Vsetín se vzdát nechtěl, přesto kluci po perfektně provedeném střílení v poslední minutě zvítězili pohodlným čtyřbrankovým rozdílem.

MBK Vyškov : HC Lvi Břeclav                0:7
HC Lvi Břeclav : VHK Vsetín                   6:2

Ml. dorost U16

Dorostenci v posledním utkání základní části své soutěže doma přivítali vídeňský klub EAC Junior Capitals. Hosté od začátku utkání měli v zápase převahu. Naši odolávali pouze prvních 20 minut, které skončili remízou. Na začátku druhé třetiny se hosté dostali do vedení, které v rozmezí dvou minut v polovině druhé třetiny navýšili na tříbrankové vedení. Na zvrat domácí neměli. V 51. minutě ještě došlo k hromadné potyčce, při níž z každého týmu byl vyloučen jeden hráč na 5 minut, plus trest do konce utkání a po dvou na 2 + 2 minuty. Soupeře a rozlosování nadstavbové části na web vložíme v co nejkratší době po uskutečnění rozlosování na rakouském hokejovém svazu.

HC Lvi Břeclav : EAC Junior Capitals    1:8 ( 1:1, 0:4, 0:3)

B – tým  (muži)

Po posledních nepovedených zápasech přivítalo doma béčko lídra soutěže z Velké Bíteše. I v tomto zápase se potvrdilo, že dopředu nám to vcelku jde, ale v obranné činnosti jsme nevyzpytatelní. Na domácím ledě se odehrála přestřelka, ve které byli lepší po zásluze hosté. Ač si domů vezou čtyři obdržené branky do naší svatyně jich dokázali nasázet celkem osm.

HC Lvi Břeclav : HC Velká Bíteš             4:8 ( 1:2, 2:4, 1:2)

Pozvání na příští domácí zápasy:

V sobotu 19.12. od 12:00 se uskuteční přátelský zápas .mladšího dorostu U16  s výběrem  ml. dorostu z Vídně

leták_náborový_HC_LVI_005

Každodenní život legionářů v Rusku

BŘECLAV / Městská knihovna Břeclav středa 17.4.2024/ 18:00  Historická přednáška Bc. Petra Holobrádka z cyklu Břeclavsko …