HC Lvi Břeclav – děti a mládež – souhrn výsledků 27.11. – 29.11.

2. třídy U8

Druháci sehráli svůj druhý minihokejový turnaj v sousedním Hodoníně. Trenéři na tento turnaj nominovali ve velké převaze malé hokejisty, kteří ještě neměli za sebou ani jedno soutěžní utkání. Tak jak to již bývá, i zde se naši nejmenší hokejisté prali na ledě nejen sami se sebou ale určitě i s nervozitou a očekáváním co jim první soutěžní zápasy přinesou. Zápasy nás nečekali jednoduché a Kometa i domácí Hodonín postavili na led o poznání zkušenější borce. Nejméně zkušená lvíčata tak mají za sebou první zápasy. Také v loňské sezoně druháčci ve svých zápasech mnohdy více zápolili sami se sebou než se svými soupeři.

SHKM Hodonín : HC Lvi Břeclav            28:1

HC Kometa Group : HC Lvi Břeclav       31:0

3. třídy U9

Třetí třídy jeli na další minihokejový turnaj také do sousedního Hodonína. Utkali jsme se se stejnými soupeři a bohužel náš výkon nebyl tak dobrý jako na posledním turnaji doma. V derby s malými „Drtiči“ se nám nepovedlo navázat na remízu z posledního turnaje a domácí nám utekli hned od začátku zápasu. Ani v zápase s Kometou se nám nedařilo a lvíčata si odvezla domů dvě porážky. Jednoznačné výsledky, které ovšem úplně nekopírují průběh hry. Lvíčata si vytvořila spoustu možností jak vstřelit branku, ale kousek štěstí nám chyběl k lepším výsledkům. V obou zápasech jsme několikrát rozezvonili tyčky za brankáři našich soupeřů.

SHKM  Hodonín : HC Lvi Břeclav           17:6

HC Kometa group : HC Lvi Břeclav        10:2

4. třídy U10

Čtvrťáci odehráli svoje první utkání na velkém hřišti v hale na brněnském Úvoze. Zápas s domácím Warriorem byl vyrovnaný. U některých našich borců byla vidět zkušenost z pár odehraných zápasů v mladších žácích. Po bojovném výkonu, kdy se až do konce bojovalo o každý centimetr ledové plochy a kdy se na ledě všichni vydali ze svých sil si domů kluci odváží remízu.

HCM Warrior Brno : HC Lvi Břeclav      3:3

Ml .žáci U12

Mladší žáci v neděli na domácím ledě hostili Bobry z Valašského Meziříčí. S tímto soupeřem kdykoliv se potkáme se vždy jedná o vyrovnané souboje. Hosté se všech kategoriích opírají o velmi bojovnou hru. Od začátku zápasu bylo jasné, že sekluci na body do tabulky nadřou. Hosté se dostali rychle do vedení již ve třetí minutě utkání. Lvíčata získala převahu na hřišti po polovině zápasu a povedlo se nám vyrovnat. V naší převaze jsme pokračovali i v první půlce druhé třetiny a díky dobrému zakončení jsme odskočili do dvoubrankového vedení. Bojovný soupeř , jak se čekalo zbraně nesložil a dokázal srovnat. Na konci druhé třetiny se nám povedlo dát ještě jeden gól, který se ukázal být i vítězným. Ve třetí třetině měli po většinu času mírnou převahu hosté. Našim se povedlo ještě naštěstí vstřelit jednu branku. V posledních čtyřech minutách jsme mohli děkovat svému brankáři, že hosté gól nedali. Konec zápasu jsme odehráli po většinu času v naší obranné třetině a gól hostí opravdu visel na vlásku.nakonec jsme vydřeli další výhru a lvíčata jsou i nadále v soutěži neporažená.

HC Lvi Břeclav : HC Bobři Val. Meziříčí            5:3 ( 1:1, 3:2, 1:0)

St. žáci U14

Starší žáci odehráli velmi dobře první i druhou třetinu. I zde se hosté dostali do vedení, ale pak jsme v první části byli důslednější v útoku my. Vyrovnávací branka po sólu jednoho z našich obranců přes celé hřiště zakončená ukázkovým blafákem byla lahůdkou pro naše oči. Když se nám povedlo v čase 22:00 po dorážce se dostat do vedení tak už to vypadalo, že se naši zvednou a konečně prolomí výsledkovou mizériri, ve které se již delší dobu potácí. Bohužel začal úřadovat hostující hráč s číslem 91 na zádech. Po dvanácti vteřinách dokázal srovnat. Tento hráč byl do této chvíle jediným rozdílovým faktorem mezi oběma týmy. Téměř přesně v polovině zápasu, po objetí branky se dokázal protlačit před brankoviště a skrze betony našeho brankáře dal bekhendem vedoucí branku hostí. Vteřinu před koncem se mu povedlo puk opět procedit přes našeho brankáře a hosté již odskočili do dvoubrankého vedení. Tohle byla asi rozhodující branka. Ve třetí části se nám již příliš nedařilo dostat se na dostřel hostující branky a hráč č. 91 přidal ještě další dvě branky sám a třetí v poslední třetině připravil.

HC Lvi Břeclav : HC Bobři Val. Meziříčí            2:7 ( 1:1, 1:3, 1:3)

Ml. dorost U16

Dorostenci hráli již v pátek v Linzi dlouho odkládané utkání. Čtyřicet pět minut jsme hráli s domácími velmi slušnou partii. Domácí měli sice územní převahu, ale naši byli také nebezpeční a ve druhé části jsme šli do vedení. Těsně před koncem druhé části domácí vyrovnali a do závěrečné třetiny na nás vletěli. Bohužel přišel nevídaný kolaps v brance a domácí nás nakonec suverénně přehráli. Mezi 46. a 48. minutou jsme za necelé dvě minuty obdrželi čtyři góly v čase 45:34, 45:46, 47:14 a 47:21. Kluci se už nezmátořili a domácí nám ještě v poslední minutě při vlastním oslabení přibalili další dvě branky na cestu domů.

V sobotu jsme to byli my v zápase s klubem ze Zell am See kdo v první třetině jednoznačně předváděl útočný hokej, plný solidních kombinací. Brankář soupeře měl ovšem skvělý den a více než jednu branku hned ve druhé minutě zápasu nám nepovolil. V čase 20:50 přišlo z ničeho nic vyrovnání. I nadále jsme byli lepší, ale střelecká forma nám prostě chybí. V poslední minutě druhé části hosté opět uděřili a do teřtí třetiny tak nastoupili s jednoznačným odhodláním výsledek ubránit. To se jim nakonec povedlo. I přes naši jasnou převahu, když poměr střel 40:20 hovořil v náš prospěch, jsme na body o víkendu nedosáhli.

EHC Liwest Linz : HC Lvi Břeclav          10:2 ( 1:1, 1:1, 8:0)

HC Lvi Břeclav : EK Zell am See Juniors 1:2 ( 1:0, 0:2, 0:0)

St. dorost U18

Staršímu dorostu domácí utkání v sobotu nevyšlo vůbec. Hosté z Mariboru, kteří přijeli pouze se dvěmi kompletními pětkami měli do začátku převahu. Naši snad měli olověná závaží na nohách. Po celé utkání jsme byli všude pozadu a o nějaké kombinaci z naší strany se po celé utkání nedalo příliš hovořit. Také brankářům to tentokrát příliš nevyšlo a tak zápas skončil asi tak jak podle výoje musel. Také jsme příliš často faulovali (poměr trestů 8:3 !! ), a to nás stálo zbytečně moc sil. Místo toho abychom zkusili soupeře pohybem a kombinací utavit. Snad si kluci šáhnou do svědomí a potěší své rodiče příště zodpovědnějším výkonem než tuto sobotu.

HC Lvi Břeclav : HDK Maribor               0:9 ( 0:3, 0:5, 0:1)

B tým

Béčko v krajské lize předvádí prozatím výkony jako na houpačce. Po velmi dobrých zápasech s Boskovicemi a Rosicemi, když se nám vedla skvěle defenziva ( pouze jedna obdržená branka), přišla dvě utkání s kluby, které byli v tabulce pod námi a tam jsme zklamali. Tentokrát se zajíždělo do Uh. Ostrohu a na řadu přišla divoká přestřelka, které jsme předváděli od začátku sezony. Diváci se opravdu na našich zápasech nenudí. V počtu vstřelených branek patříme v soutěži k těm nejlépe střílejícím týmům, na druhou stranu taktéž mnoho branek dostáváme a tak zbytečně trácíme body. Toto utkání vše potvrdilo a domů odjíždíme bez bodu po sice brankově bohatém zápase ovšem zase jsme byli o kousek horší v obranné činnosti než náš soupeř.

Hokej Uh. Ostroh : HC Lvi Břeclav 7:5

Pozvání na příští domácí utkání:

V sobotu 5.12 od 11:30 4. třídy přivítají  doma poprvé na velkém hřišti hráče U10  Znojmo.

od 14:00 starší dorostU18  hostí v EBJL turnaji hráče Vasas Budapest.

V neděli 6.12. od 13:30  hostí mladší dorost U16  tým LLZ Stmk. Süd-Graz99ers