HC Lvi Břeclav (děti a mládež) – souhrn výsledků 17.11. – 22.11.

3. třídy U9

Třeťáci na domácím ledě odehráli dvě malá derby. Našimi soupeři byli malí Drtiči z Hodonína a brněnská Kometa.

Oba zápasy měli velmi slušnou úroveň a na ledě naši nechali vše co v nich bylo. V prvním utkání s Kometou byli nakonec šťastnější hosté, kteří lépe zužitkovali své šance a po boji zvítězili. Ve druhém našem vystoupení jsme se nakonec rozešli remízou, která byla vybojovaná a lvíčata odcházela z ledu s hlavou nahoře po solidně odvedené práci na svém prvním domácím turnaji této kategorie. Se stejnými soupeři se utkáme hned příští sobotu na ledě sousedního Hodonína

HC Lvi Břeclav : HC Kometa Group Brno         4:8

HC Lvi Břeclav : SHKM Hodonín                       6:6

4. třídy U10

Lvíčata hrající kategorii 4. tříd v sobotu měli na programu poslední soutěžní minihokejový turnaj. Od příští soboty již budou hrát velký hokej. Derniéra to po pravdě řečeno v prvním zápase nebyla povedená. Proti brněnské Technice nám nic nevycházelo. Kluci se nesoustředili na svůj výkon a výsledkem byla nejvyšší prohra v sezoně. Ve druhém zápase jsme již působili jako vyměnění. Kometě se naši hokejisté vyrovnali ve všech směrech a po nervy drásajícím souboji jsme si odvezli z posledního minihokeje těsnou jednobrankovou výhru.

HC Lvi Břeclav : VSK Technika Brno                3:16

HC Lvi Břeclav : HC Kometa Group Brno         4:3

Ml. žáci U12

Mladší žáci měli svůj zápasový program naplánovaný i na státní svátek 17.11. Se sousedními Drtiči sse na našem stadionu hrálo derby jako řemen. Ani jeden z týmů nedělal příliš chyb a soupeři se nakonec rozešli smírně. V sobotním utkání se Zlínem se také čekalo vyrovnané utkání. Mladí ševci ovšem v Břeclavi neměli svůj den a našim zápas sedl velmi dobře. Od začátku jsme si vedli skvěle a do Zlína nakonec putovalo dvouciferné vítězství našich.

HC Lvi Břeclav : SHKM Hodonín                        5:5

HC Lvi Břeclav : HC PSG Zlín                             11:3

St. žáci U14

Starší žáci potkali jak ve svátek, tak v sobotu soupeře z horních pater tabulky. 17.11 s Hodonínem stejně jako mladší jsme sehráli pravé derby. V první polovině utkání jsme na ledě působili o něco lépe my, Postupem času byl o něco lepší Hodonín. Nakonec si po remízovém průběhu odvezl z našeho ledu body Hodonín, který šťastně zvítězil. V sobotu se Zlínem byl zápas na vahách až do třetí části hry. Nejspíše rozhodla zhruba 15. minuta 2. třetiny, když hosté v přesilové hře vyrovnali průběh zápasu na 2:2 a hned vzápětí po buly otočili vývoj střetnutí rychlou brankou. Pak už byli hosté psychicky nahoře a našim už toho příliš nedovolili.

HC Lvi Břeclav : SHKM Hodonín                       4:5

HC Lvi Břeclav : HC PSG Zlín                             3:6

Ml. dorost U16

Dorostenci v sobotu hostili Villach, který nám minulý týden týden rozdal desetibrankový příděl. Po dlouhé době jsme od našich viděli výborný výkon po celých 60 minut zápasu. Zejména v brance o obranné činnosti jsme se vyhnuli individuálním chybám, které nás sráží po celou sezonu. Týmovou tvrdou prací, poctivým přístupem se nám povedlo vydřít výhru nad velmi dobrým soupeřem. Snad je to známkou lepších výsledků našich a toto utkání bude dobrým odrazovým můstkem do druhé poloviny  sezony.

HC Lvi Břeclav : EC VSV Villach            3:2 ( 2:1, 1:1, 0:0)

B –tým muži

Břeclavské béčko po dvou výtečných zápasech tentokrát se soupeři, kteří se nachází v tabulce pod námi nesehrálo ani jedno utkání příliš dobře. Zejména v Uh. Hradišti se nám zejména směrem dozadu příliš nevedlo. V tomto zápase si mužskou soutěž poprvé vyzkoušel brankář st. dorostu F. Král, která nakonec utkání pro zranění nedochytal. V nedělním domácím zápase již byla naše hra lepší. Bohužel v útoku nám to také nesedlo a po vyrovnání v 56. minutě jsme Blansku podlehli nakonec po trestných nájezdech.

od 10:15 mladší U12  a

od 12:15 starší U14 žáci s „Bobry“ z Val. Meziříčí.

Uzavření sběrného místa a sběrného dvora o Velikonocích

BŘECLAV V sobotu 30. března bude zavřeno sběrné místo na ulici Hájová i sběrný dvůr …