Bronzová břeclavská inlinová přípravka z MMČR přípravek 2019

HC Lvi Břeclav a finále Mistrovství mládeže ČR 2019 v inline hokeji

Poslední léta po skončení hokejové sezony na  Zimním stadionu v Břeclavi  se pokládá inlinová plocha a hokejová mládež si vymění ocelové nože za kolečka. Skoro tři měsíce pak pilně trénuje a zápasí. Na letošním Mistrovství mládeže České republiky se pak umístila takto:

Břeclavská přípravka na MMČR přípravek 2019

v semifinále podlehla Přerovu 1:5. V utkání o třetí místo si ovšem poradila s Pražskými Rats 10:5 a tím pádem si domů odvezla bronzovou medaili. Před nimi byli HC Night Birds Přerov a HC Cvočkaři Hořovice

V soutěži slušnosti byla břeclavská Lvíčata také třetí nejslušnější tým za Pražskými Rats a IHC CSC Roller U. Hradiště a to s 21,67 trestnými minutami na zápas

Mladší žáci na MMČR mladších žáků 2019

o víkendu prohráli s Mad Parrots Úhřetice 3:6 a skončili na šestém místě v České republice

V poháru slušnosti byli však na prvním místě před IHC Night Birds Přerov a IHC Čerti Kladno a to  pouze s 6,50 trestnými minutami na zápas

Starší žáci na MMČR starších žáků 2019

v semifinále podlehli Zlínu 3:6 a v souboji o třetí místo nestačili na Mad Parrots Úhřetice 1:7. a tím končí na celkovém čtvrtém místě v České republice .

O medailová místa se pak podělili  Mad Parrots Úhřetice,  IHC Devils Zlín a  ILHK Hradec Králové

V soutěži slušnosti skončili na 5 místě s průměrem 36,00 trestných minut na zápas

Břeclavský dorost na MMČR dorostu 2019

podlehl Hořovicím 0:3 a tím pro ně finálový turnaj v inlinu skončil. Celkově se v České republice břeclavští dorostenci umístili na pátém místě

V soutěži slušnosti skončili jako třetí s 12,50 trestnými minutami na zápas

Všem břeclavským Lvíčatům děkujeme za výbornou reprezentaci Břeclavi a klubu HC Lvi Břeclav z.s..

Tento týden Lvíčatům končí školní rok a odjedou na zasloužené prázdniny. Opět v srpnu, po „Hlinka-Gretzky Cup“,  je uvidíme na ledě se pilně připravovat pod vedením všech hokejových trenérů na hokejovou sezonu 2019/2020

Autorské čtení

BŘECLAV / Městská knihovna Břeclav úterý 23.4.2024/ 17:00  MUDr. Danuše Dedková bude povídat o městě na …