Havarovala na železničním přejezdu

BŘECLAVSKO: Sedla si za volant i bez řidičského průkazu.

Velké Pavlovice – O velkém štěstí může mluvit teprve 19letá dívka, která si sedla za volant osobního vozidla značky Hyundai Getz a vydala se  z Rakvic směrem na Velké Pavlovice. Při průjezdu mírné zatáčky však řízení nezvládla a narazila do signalizačního zařízení u železniční tratě. Náraz byl natolik silný, že zařízení vyvrátila. Nehoda se odehrála u železničního přejezdu, který se nachází u vjezdu do obce Velké Bílovice.

Událost se stala dnes dvacet minut po půlnoci. Na místo okamžitě  vyjeli záchranáři, kteří mladou ženu odvezli po havárii do nemocnice k ošetření. Již během prvotního šetření objevili kolegové několik prohřešků. Jak se ukázalo, řidička za volantem neměla co dělat. Není držitelkou řidičského oprávnění. Navíc jela posilněna alkoholem. Při odborném měření se na displeji objevila hodnota přes jedno a půl promile.

Dopravní nehoda zůstává nadále v šetření. Na vozidle vznikla škoda ve výši 50 tisíc korun a na zabezpečovacím zařízení se předběžně poškození odhaduje na 100 tisíc korun.

Zdroj: www.policie.cz

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Tisíce motorkářů míří na jižní Moravu v rámci Super Rally 2024

KRAJ: Policisté budou dohlížet na dopravu i veřejný pořádek.  Jihomoravští policisté se chystají na opatření …