Hartmann Cup

Ve FOSFA  Aréně proběhl turnaj vítězů žákovské ligy z celé ČR

O víkendu se na našem zimním stadionu konal výkonností turnaj pod názvem Hartmann Cup, turnaje se účastnily vítězové žákovských lig z celé ČR. První z turnajů měl za účel srovnat výkonnost a úrovně nejlepších hráčů a mužstev ročníků 2012. Naši hráči v tomto velice náročném turnaji obsadili pěkné třetí místo. Jednalo se o velice náročná utkání pro všechny aktéry turnaje podotkli trenéři Slávie Praha , kteří se stali vítězi celého turnaje.

Trenéři HC Lvi Břeclav Balán s Turčanem,byli také velice spokojeni s nasazením i výkonnosti jejich svěřenců po dobu celého turnaje. Jsme rádi, že se nám z celé sezony vrátili všechny dovednostní i kombinační situace, které jsme mohli použít v tak náročných utkání. Každá taková konfrontace je důležitá, abychom věděli, kde se zlepšovat podotkl trenér Balán. Jsme rádi, že jsme mohli turnaj takové úrovně pořádat právě u nás, a navíc s naším domácím mužstvem podotkl trenér Turčan. Musíme poděkovat vedení HC Lvi Břeclav, ale také aktérům a všem kdo nám pomáhal s organizací. Všechny mužstva včetně realizačních týmu chválili velmi kvalitní úroveň a zázemí našeho zimního stadionu.

Konečné pořadí týmů:

1. HC Slavia Praha

2. HC Dukla Jihlava

3. HC Lvi Břeclav

4. HC Olomouc

5. HC Oceláři Třinec

O den později se konala druhá část turnaje Hartmann Cup hráčů 2012/13 , který měl prověřit připravenost mladších hráčů pro přechodu z minihokeje na velký lední hokej.  Také v tomto turnaji naši hráči prokazovali dobré výsledky a bojovnost. I zde můžeme konstatovat velmi úspěšnou úroveň  turnaje Hartmann Cup 2023.

Konečné pořadí:

1. HC Orly Znojmo

2. HC Hoba Bratislva

3. HC Lvi Břeclav

4. HC Slávie Třebíč

5. HC Technika Brno

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Lucie Myslivečková – Krasocákance

BŘECLAV / Městské muzeum a galerie / Lichtenštejnský dům 19. 7. – 8. 9.2024 / …