Halina Pawlovská a Petra Hůlová míří do Velkých Pavlovic

VELKÉ PAVLOVICE (juh) – V březnu se budete ve Velkých Pavlovicích moci setkat se dvěma známými ženami.

Ekocentrum Trkmanka vás ve čtvrtek 19. března pozve na zcela nový pořad Haliny Pawlowské nazvaný Chuť do života aneb o vzrušení, lásce, katastrofách a spoustě pitomců, kteří zasluhují, abychom se jim společně smáli. A taky, pochopitelně, o jídle, protože, jak říká protagonistka pořadu: Všechno je putna, jen když nám chutná!

One woman show s Halinou Pawlowskou, nejprodávanější českou spisovatelkou, scenáristkou, moderátorkou a publicistkou, se uskuteční v 18 hodin v sokolovně ve Velkých Pavlovicích. Vstupenky si můžete pořídit v předprodeji na Ekocentru Trkmanka za 150 korun, na místě zaplatíte 200 korun.

Městská knihovna Velké Pavlovice ve spolupráci s místním gymnáziem připravila setkání se známou českou spisovatelkou Petrou Hůlovou. Beseda se uskuteční v úterý 24. března od 17 hodin ve výstavním sále Městského úřadu Velké Pavlovice.

Petra Hůlová si svými knihami získala přízeň čtenářů i literární kritiky. Její debut Paměť mojí babičce získal cenu Magnesia Litera v kategorii Objev roku a zvítězil v anketě Lidových novin Kniha roku. Próza Umělohmotný třípokoj získala Cenu Jiřího Ortena. Hůlová získala v roce 2008 Cenu Josefa Škvoreckého za román Stanice Tajga.

Petra Hůlová

 

HP_Chut do zivota

 

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Sarajevo 1914

BŘECLAV / Městská knihovna Břeclav středa 6.3.2024/ 18:00 Miroslav Geršic: Sarajevo 1914 Před 110 lety …