Fotbalisté budou bojovat o postup do Švédska

MIKULOV – V pátek 8. května se mikulovský areál FC Pálava zaplní mladými hráči, kteří budou bojovat o postup na mezinárodní fotbalový turnaj ve Švédsku.

Bude se hrát již 9. ročník fotbalového turnaje Meet The World pod záštitou společnosti SKF CZ. Cenou pro vítěze je účast na největším mládežnickém mezinárodním fotbalovém turnaji na světě ve Švédsku.

Loni turnaj v České republice vyhrál tým FC Pálava Mikulov a odletěl na Gothia Cup do švédského Göteborgu. Jeden z hráčů účast svého týmu zhodnotil slovy: „Byla to ta nejlepší věc za celou prázdninovou sezónu. Gothia Cup je obrovskou fotbalovou událostí, zúčastnily se týmy z celého světa a atmosféra byla skvělá, získali jsme spoustu zkušeností a zážitků.“

Letos se 9. ročníku turnaje Meet The World v Mikulově zúčastní osm týmů – FC Moravský Krumlov, FC Pálava Mikulov, TJ Sokol Tvrdonice, TJ Sokol Lanžhot, FC Pohořelice, FC Hrádek, FC Miroslav, FC Podivín.

Místní turnaje Meet the World se každoročně konají po celém světě a vítězné týmy se setkají na největším mezinárodním fotbalovém turnaji na světě Gothia Cup v Göteborgu ve Švédsku 12.–18. července.

Mládež – výsledkové tabulky soutěží 2023-2024

HOKEJ Mládež – výsledkové tabulky soutěží 2023-2024 REGIONÁLNÍ LIGA JUNIORŮ 2023/24 SK. 9-10 Název týmuZápasySkóreBody1SK …