Filmový festival Expediční kamera se dnes představí v Břeclavi

Břeclav – Celovečerní promítání filmů o dobrodružství, divoké přírodě, poznávání nového, o extrémních zážitcích i sportech je na dnešní večer připraveno v břeclavském kině Koruna.

V programu promítání, které začne v 16,30, se postupně představí devět špičkových filmů, které prošly náročným výběrem a o jejichž kvalitě svědčí i to, že získaly různá ocenění na světových přehlídkách filmů tohoto zaměření. Přijďte si užít příjemné odpoledne a večer s vůní dálek a dobrodružství.

Filmy z letošního roku posouvají hranice dobrodružství zase o kus dál. Borci z celého světa nám ukážou krásnou krajinu řeky Amur, jak vyběhnout na vrchol Mont Blanc s Kilianem Jornetem, převeslovat Indický oceán nebo přejet na kole Himálaj, a pomoci tak malomocným. Pásmo sedmi filmů promítneme ve dvou blocích (od 16:30 a od 19:30).

Abychom nezapomněli, i letos se bude soutěžit. Pokud vyplníte anketní lístek, můžete vyhrát prima ceny ! Třeba kajak Gumotex Framura, který je nejrychlejší kajak Gumotexu. Ano, břeclavský Gumotex je jedním z partnerů celého festivalu

CO JE LETOS VE HŘE V CELOFESTIVALOVÉ SOUTĚŽI?

brunton cena
Dvě USB nabíječky U-PROOF USB Power Bank Revolt 9000 pro všechny, kteří při svém dobrodružství využívají jakoukoliv elektroniku. Malá, ale vysoce výkoná nabíječka nabízí až 6 vstupů, je odolná proti nárazu i vodě a šetrná k životnímu prostředí.

loap cena
20 turistických batohů LOAP Thapa 50 s objemem 50 litrů. Jednokomorový ruksak má pevný zádový systém AFS, takže je stabilní a dobře odvětraný i při náročných výpravách. Soutěžit můžete o 10 zelených a 10 černých batohů.

Jungfraujoch
Jungfrau VIP Pass umožňuje svému držiteli neomezené cestování v železniční a také lanovkové síti Jungfraubahnen po dobu 3 po sobě jdoucích dní. Největším lákadlem je poté cesta z Kleine Scheidegg až na Jungfraujoch – Top of Europe.

gumotex cena
Kajak Gumotex Framura je nejrychlejší kajak Gumotexu, který je hlavně na rekreační výlety a turistiku. Nemusíte se s ním ale bát ani na moře nebo i na WW1.

jurek cena
Outdoorový balíček od firmy Jurek obsahuje vše potřebné pro běžné výlety i náročnější výpravy. Vyhrát můžete ponožky Walk, multifunkční šátek COOL a ručník s Suede s antibakteriální úpravou.

Buff cena
Slušivá čepice Cap Buff je speciálně vytvořená pro nejteplejší dny díky Coolmax Extreme tkanině, která blokuje až 98 % UV záření. Čepici si vyberete v designu, který se vám líbí nejvíce.

Pokud se chcete dozvědět více o jednotlivých filmech, představení spolu s ukázkami jednotlivých filmů jsou na odkazu: EXPEDIČNÍ KAMERA BŘECLAV.

 

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Městská knihovna Břeclav uzavřena

Zdroj: www.knihovnabreclav.cz