Pondělí , 15 Červenec 2024

Fašank ve Tvrdonicích bude v neděli, ve Valticích, Lednici, Březí v sobotu. V Mikulově a Charvátské Nové Vsi se bude plesat

Tvrdonice – V neděli 15. února se i ve Tvrdonicích připojí k oslavám Fašanku. Dětský soubor Pomněnka zahájí svou fašankovou zábavu v sále Dělnického domu už ve 14. hodin. Pozvání domácích přijala řada dětských souborů z okolí. Zábava bude zahájena sérií fašankových tanců, poté se soubory představí ukázkami ze své tvorby. Je připravena řada tanečních her a soutěží pro všechny děti. V 17. hodin přebere fašankovou štafetu chasa z Tvrdonic. Ta připravuje hlavně pochovávání basy se všemi obřady a sólo kaštánků pro nové členy chasy. Vyhrávat bude dětem i dospělým „Výběr z Podlužanky“ pod vedením Jaroslava Janoty. Srdečně Vás zveme oslavit Fašank do Tvrdonic !

fašank tvrdonice

Březí – Fašankový průvod a následující zábava se uskuteční v sobotu i v Březí. Fašank ovšem začne už ve tři hodiny dětským festivalem.

fašank březí

Charvátská Nová Ves – Charvátská chasa Vás srdečně zve na Krojový ples 2015, který se bude konat v sobotu 14.2.2015 v sále charvátské sokolovny. K tanci a poslechu bude hrát DH Mistříňanka. Můžete se těšit na bohatou tombolu a předtančení moravské besedy. Kdy ? V sobotu 14. února, začátek v 19:00

il.foto
il.foto

Mikulov – PLES GSS MIKULOVSRPDŠ při SOU Mikulov pod záštitou ředitele GSS Mikulov pořádá v sobotu 14. února v 19 hodin v hotelu GALANT Mikulov již 10. reprezentační ples, který vychází z tradice společenských plesů SOU Mikulov. Prodej vstupenek: Radana Šilingerová, Purkyňova 6, Mikulov, radana.silingerova@gssmikulov.cz, mobil 602 625 819.

ples mikulov

Lednice – A v sobotu bude taky fašank v Lednici. Tam bude začátek už v jedenáct dopoledne, protože pro vás budou připraveny masopustní hody.

fašank lednice

Valtice – Ve Valticích bude v sobotu fašanková veselice a fašankový průvod začíná v jednu hodinu odpoledne.

fašaňk valtice

 

 

 

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Lucie Myslivečková – Krasocákance

BŘECLAV / Městské muzeum a galerie / Lichtenštejnský dům 19. 7. – 8. 9.2024 / …