Ema Helešicová se stala šampionkou Moravy !

UHERSKÉ HRADIŠTĚ (vk) – Soukromá škola bojových sportů Břeclav má opět důvod k oslavě.

Do sbírky titulů a medailí, kterou tato škola každoročně rozšiřuje, přidala další úspěch mladá judistka Ema Helešicová. V sobotu se konal v Uherském Hradišti šampionát Moravy mláďat – nejmladší judistické kategorie, na který se Břeclaváci vypravili v nemalém počtu 17 závodníků. O tituly a medailové posty zde bojovalo přes 200 mladých bojovníků.

Pro Emu to byla poslední vrcholná soutěž této kategorie, v roce 2015 již bude startovat za kategorii mladších žákyň. Ema si byla této skutečnosti vědoma a již při odjezdu na soutěž byla pevně rozhodnuta působení v nejmladší judistické kategorii zakončit na stupni nejvyšším, a to se jí podařilo opravdu velkolepě. Všechny své zápasy vedla s velkým přehledem, soupeřkám nedala šanci na útok a vítězila během první minuty zápasu. Za takový výkon právem obdržela z rukou pořadatelů titul a zlatou medaili.

Druhá místa obsadili Richard Březovič a Jiří Vlk. Třetí místa vybojovali Zuzana Bernátová, Alexandr Dvořáček, Tomáš Hanáček a Libor Kadlíček. Čtvrtá a další místa obsadili Filip Michalica, Denis Hrda, Barbora Casková, Roman Martinka, Jakub Šlichta, Matthias Mádle, Radek Darmovzal, Vítek Elsner, Marek Peterka a Ondřej Březovič.

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

David Bartal: Lvice jsou super parta

Fosfa SPORT – HC Lvi Břeclav Trenérem roku 2023 byl za hokejový klub FOSFA HC …