il.foto

Dvě zlaté pro kostické judo

JIHLAVA (jk) – Kostické judistky Kristýna Dubcová a Vanesa Csapaiová vybojovaly zlaté medaile.

Jihlavský Novoroční turnaj v judu mladých sportovních nadějí byl pro kostické judo, zastoupené čtyřmi nadějnými judisty, velmi úspěšný. V konkurenci 226 judistů a judistek Kristýna Dubcová a Vanesa Csapaiová zvítězily a ziskem dalších zlatých medailí si začínají získávat respekt u svých soupeřů. Dominik Csapai obsadil na tomto turnaji místo třetí a i to je cenným úspěchem na začátku nového soutěžního roku. David Dubec přesto, že bojoval se silným nachlazením, se umístil na hezkém 4. místě.

O týden později se 4. ročníku Velké ceny České Třebové v judu benjamínků a žákovských kategorií zúčastnilii jako jediní zástupci kostického juda sourozenci David a Kristýna Dubcovi. Na Davidovi se projevila únava z nachlazení a přes velkou snahu a hezké zápasy se nedostal do bojů o medailové posty.

Kristýna Dubcová opět při vysoké účasti (startovalo na 200 judistů z 50 oddílů ČR a tří zahraničních) podala výborný výkon a jen o pověstný fous jí uniklo velké finále a musela se spokojit s bronzovou medailí.

judo - Kristýna Dubcová

Ženy Fosfa Lokomotiva Břeclav se umístily na třetím místě 2. ligy ročníku 2023/24

VOLEJBAL V říjnu 2023 na začátku nového soutěžního ročníku byl nováček 2. ligy žen, tým …