Dva přípravné zápasy A-týmu ZRUŠENY

MUŽI  –     Dva přípravné zápasy A-týmu ZRUŠENY.

Nehrálo se doma proti Rosicím, ani odveta v Uherském Ostrohu

 

 

Břeclavský A-tým mužů měly čekat poslední tři přípravné zápasy. Dva z nich jsou nakonec zrušeny. Nehrálo se  v sobotu proti Štice Rosice, ani poslední ze série zápasů v Uherském Ostrohu, zůstává v pátek zápas s Hodonínem.

Rosice v karanténě

V sobotu 5.9. se měl Břeclavský A-tým utkat na svém ledě se Štikou Rosice. Na poslední chvíli se ale přátelský zápas musel zrušit. Tým soupeře je z důvodu koronavirové pandemie v Karanténě.

Pokud to mělo někoho potkat, byli Rosice nejspíše horkým adeptem. Soupiska Štik je velice různorodá a často se mění. Někteří hráči nastupují za univerzitní týmy, které měly minulý týden výběrový try-out, na kterém se potkalo spoustu nových hráčů. Dále pak Rosice měly spolupráci s juniorským týmem Techniky Brno.

 

Ostroh po domluvě

Odvetný zápas v Uherském Ostrohu se měl, z více důvodů,  přesunout z původně plánované neděle na středu. Je to ale právě Uherský Ostroh na který Lvi narazí v sobotním prvním kole ligových zápasů. První mistrák by se tedy odehrál pouhé 3 dny po přípravném zápase. A byl by to již třetí vzájemný zápas během jednoho měsíce.

Po dohodě obou týmů byl tedy tento zápas zrušen.

 

Zbývá v patek 11.9. Hodonín

Břeclavské hokejisty už tedy čeká pouze jeden přípravný zápas.

Půjde o odvetu v Hodoníně. Tento zápas je naplánován na pátek 11. září, v 18:00 na zimním stadionu Václava Nedomanského v Hodoníně.

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Cyklistická sezóna je v plném proudu

BŘECLAVSKO: Policisté se v Lednici zaměřili na cyklisty.  Cyklistická sezóna je v plném proudu a na …