VLASTENEC. Poprvé musel brankář Líšně Vlastimil Veselý lovit míč ze své sítě po hlavičce spoluhráče (na snímku). Poté kapituloval ještě čtyřikrát na po střelách fotbalistů MSK Břeclav.

Dobrý útok, zlá obrana

BŘECLAV (juh) – Generálka na MSFL fotbalistům Břeclavi vyšla jen částečně. Pět gólů sice dali, ale tři dostali.

MSK Břeclav – SK Líšeň 5:3 (3:1)

Začátek zápasu toho moc nenabídl. Až v 25. minutě obránce Líšně po rohu Simandla poslal míč do vlastní sítě a Břeclavané se dostali na koně. Na 2:0 zvýšil Sasín po přihrávce Jukla. Těsně před odchodem do kabin sice přišlo snížení Líšně ze standardní situace, když hlavičkoval za záda Prokopa neobsazený Široký. Jenže hned z rozehrávky vrátil Břeclavi dvoubrankové vedení Jukl.

Dobrá hra domácích pokračovala i po přestávce a Sasín dovršil svůj hattrick. Břeclav mohla dát ještě další branky, ale Lapeš ani Levčík ve svých tutovkách neuspěli. Břeclav potom ubrala a Šumbera s Čampou toho využili ke kosmetické úpravě výsledku.

MSK Břeclav: Prokop – Šenk (Hloch), Benetka, Frátrič, Lysoněk (Morozov) – Levčík – Simandl, Sasín, Paděra, Lapeš – Jukl (Kočiš).

 

O nás Jiří Holobrádek

Jiří Holobrádek
tel.: 723 865 819 e-mail: holobradek@tydenik-breclavsko.cz

Mohlo by se vám líbít

Fosfa a.s. spustila projekt FAIR PLAY

FosfaSport Vyústěním podpory sportovních klubů z Břeclavi a okolí společností Fosfa bylo založení zastřešujícího projektu FOSFA …