Inline přípravka

Do inlinové sezony již zasáhly všechny břeclavské týmy. Mladší žáci byli 100% úspěšní.

Milan Zoubek

O minulém víkendu se do svých soutěží zapojily i týmy přípravky a mladších žáků. Muži odehráli mimo domácího sobotního turnaje i jedno nedělní utkání v Přerově.

Přípravka:

Nejmladší inline hokejisté měli své první vystoupení na přerovském zimním stadionu. V prvním zápase lvíčata nad Uh. Brodem dvakrát vedla o dvě branky. Do druhého vedení se naši dostali dvěma zásahy ve 26. minutě.  Přípravka z Uh. Brodu v závěru dokázala nakonec stav utkání srovnat. S zápase s Olomoucí jsme vedli také ovšem pouze v první polovině utkání. Závěr zápasu ovládli hokejisté z Hané, kteří odolali i dvojnásobnému oslabení v závěrečných minutách. V utkání s domácími rozhodla druhá polovina, v níž byli domácí produktivnější. Přípravka předvedla velmi dobré výkony a se všemi soupeři držela krok. Výkon je příslibem s doufáme v boj do posledního turnaje o místo v republikovém finálovém turnaji.

HC Lvi Břeclav : IHC Uh. Brod                  5:5
HC Lvi Břeclav : IHC Tempish Olomouc    4:6
HC Lvi Břeclav : IHC Night Birds Přerov 3:5

Mladší žáci

 Mladší žáci mají za sebou nejlepší vstup. První turnaj ve Zlíně a bez hořkosti porážky. V prvním zápase se Boskovice drželi do začátku druhé poloviny. Lvíčatům se následně povedlo třemi brankami odskočit. Soupeř už pouze na závěr korigoval výsledek. Podobný průběh mělo i druhé utkání se Zlínem. V tomto případě ovšem domácí vedli po většinu zápasu. Ve druhé polovině přišla opět série tří našich branek a domácí se již zmohli pouze na korekci konečného stavu. Poslední naše vystoupení mělo již odlišný průběh. Břeclavští se dostali na začátku druhé půlky již do vedení 4:0. Přerov dokázal dvakrát snížit až v závěru utkaní. Mladší žáci tak začali svoji sezonu se třemi výhrami.

HC Lvi Břeclav : HC Boskovice                  6:4
HC Lvi Břeclav : IHC Devils Zlín               7:5
HC Lvi Břeclav : IHC Night Birds Přerov 4:2

Muži

 Muži si na domácím turnaji nejprve po boji poradili s Olomouckým B týmem, aby následně v poklidu přehráli B tým z Boskovic. V neděli v Přerově v přímém souboji o prozatímní druhé místo v tabulce přehráli tým Kings Val. Meziříčí. První Uh. Hradiště již nejspíše před nadstavbovou částí nikdo nedožene. Lvi si při předpokládaném bodovém zisku ze zápasů s přerovským C týmem a s Bears Hranice zajistili druhé místo. Dotírat asi může již pouze Karviná.

HC Lvi Břeclav : IHC Tempish Olomouc B 6:5
HC Lvi Břeclav : HC Boskovice                   6:0
HC Lvi Břeclav : Kings Val. Meziříčí           6:3

Pozvání na domácí turnaj. 

V sobotu 20.5. se na domácím stadionu představí tým přípravky v zápasech proti Boskovicím, Olomouci a Uh. Brodu. Začátek prvního zápasu je v 9:30 hodin.

Inline muži 2017

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Parýžfest / Verona, Jakub Děkan, Ready Kirken,…

HLOHOVEC / areál kulturního domu a okolí – Dolní konec 29 sobota 25. 5. 2024 …