Den Policie České republiky

BŘECLAVSKO: Tentokrát zamíříme do obce Hustopeče.

Hustopeče – Ve čtvrtek 12. září 2019 proběhne v areálu Agrotec v Hustopečích od 8.30 hod. „Den Policie ČR“. Na uvedenou akci jsme pozvali zejména žáky středních škol a také žáky z vyšších ročníků základních škol. Chtěli bychom jim totiž ukázat, jak různorodá je práce u Policie České republiky. Jejich zájem nás opravdu těší – již teď máme nahlášeno kolem tisícovky návštěvníků.

Součástí programu, který potrvá do 13.00 hod., budou nejen jednotlivá stanoviště, ale také dynamické ukázky. Žáci se tak mohou těšit např. na kynologii, hipologii i speciálně pořádkovou jednotku. Věříme, že neméně atraktivní se stanou rovněž statické ukázky. Budeme vystavovat techniku, dopravní prostředky, ale necháme návštěvníky nahlédnout i do práce kriminalistického technika, potápěčů, pyrotechniků či pořádkové, dopravní i cizinecké policie. Spolupráci nám přislíbily také další složky IZS.

Přestože je akce určena prioritně žákům základních i středních škol, může se na ni přijít podívat každý, koho naše práce zajímá.

Budeme se těšit!

Zdroj: www.policie.cz

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Zmizela kola z nosičů

BRNO, BŘECLAVSKO: Prohlídka historických zajímavostí města měla pro turisty hořký konec.  Jízdní kola upevněná na …