BŘECLAVANKY BYLY NEJLEPŠÍ. Ve věkové kategorii 2005-2003 obsadily stupně vítězů jen břeclavské cyklistky. Zleva Míša Poulová, vítězka Anička Jaborníková a Adélka Hermanová. Foto: Petr Jadrný

Cyklisté byli úspěšní v Rakousku

VÍDEŇ, BŘECLAV (pj) – V sobotu 4. října jel cyklistický oddíl Sportcomplex Břeclav ukončit již tradičně silniční cyklistickou sezonu do Rakouska.

Na kriteriu v Klein Engersdorfu se opět ukázalo, že naše děti jsou velmi šikovné, když se dokázaly prosadit ve velké konkurenci domácích závodníků a závodnic.

V kategorii ročníků 2008-2006 si nejlépe z holek vedla Verča Jadrná, když po pádu dokázala vybojovat 2. místo, Beátka Hermanová obsadila krásnou 5. příčku a 7. dojela Ema Benešová, která byla jednou z nejmladších účastnic závodu. Z kluků si nejlépe vedl Filip Beneš, který po skvělém výkonu uhájil 3. místo.

V další kategorii, což byly ročníky 2005-2003, břeclavské holky nedaly šanci domácím a dojely v pořadí 1. Anička Jaborníková,  2. Míša Poulová (i po pádu na startu ukázala, že hlavní je se nevzdát), 3. Adélka Hermanová a 4. Barča Němcová.

Z kluků jsme měli v této kategorii jen jednoho zástupce, a to Štěpána Teleckého, který vybojoval krásné druhé místo.

Další kategorií byli ročníky 2002-2000, kde si Verča Jaborníková přijela pro 2. místo. Z kluků si nejlépe vedl Šimon Odehnal, který dojel na 3. místě a Kuba Petrjanoš na 6. místě.

Z mužů startoval náš nejzkušenější závodník Petr Herman, který svůj závod ovládl a dojel si pro 1. místo.

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

David Bartal: Lvice jsou super parta

Fosfa SPORT – HC Lvi Břeclav Trenérem roku 2023 byl za hokejový klub FOSFA HC …