Čipování občanských nádob

MIKULOV

Vážení občané, ve čtvrtek 12.11. na ulicích Nádražní, Vídeňská, Komenského, Purkyňova, Alf. Muchy a v pátek 13.11. na ulicích Vrchlického, Kapucínská, Bezručova, Mariánský Mlýn, proběhne čipování občanských nádob.

Vážení občané města Mikulova,

v průběhu roku 2020 probíhalo ve městě Mikulov čipování občanských nádob novými plastovými/kovovými čipy (viz přiložené foto).

Ve dnech od 12.11. do 13.11.2020 bude probíhat čipování občanských nádob na zbývajících ulicích dle přiloženého rozpisu:

– čtvrtek 12.11.2020: ulice Nádražní, Vídeňská, Komenského, Purkyňova, Alfonse Muchy

– pátek 13.11.2020: ulice Vrchlického, Kapucínská, Bezručova, Mariánský mlýn

Žádáme Vás tedy, abyste v den inventarizace přistavili všechny občanské nádoby k výsypu a umístili na víko nádoby čitelně a viditelně cedulku s Vaším jménem a adresou. Prosíme o zajištění cedulek tak, aby v případě deště byly čitelné. Pokud se jedná o bytový či panelový dům, uveďte prosím na nádoby osoby, které konkrétní nádobu užívají. V případě, že nechcete, aby byly Vaše osobní údaje veřejně dostupné, zašlete informace (číslo nádoby + užívající osoby) na email: administrativa@stko.cz.

Zároveň žádáme všechny občany, aby si zkontrolovali, jestli mají na svých nádobách nanýtovaný černý čip. V případě, že Vám na nádobě tento čip chybí, nahlaste se o jejich dodatečné okódování na emailové adrese administrativa@stko.cz nebo na tel. čísle 736 516 039. Kolegyně se s Vámi domluví na termínu dodatečného kódování.

Zdroj: www.mikulov.cz

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Víťův brácha

MIKULOV / Zahrádka U Zajíce, Náměstí 3 pátek 28. 6. 2024 19:00 – 22:00 Václav …