il.foto: www.hcbreclav.cz

Chcete vidět naposledy v tomto roce doma břeclavské hokejisty? Dnes hostí Opavu

Břeclav – V posledním domácím utkání tohoto roku přijede na led Břeclavi relativně oblíbený soupeř z Opavy. Ten letos působí slušným hokejovým dojmem a stále se drží na dostřel první čtveřice.

Paradoxně lépe hrají svěřenci Karla Suchánka se silnějšími soupeři, z posledních devíti zápasů ale prohráli dokonce jen dvakrát, což je úctyhodná bilance. Doma jsou Slezané suverénně nejlepším celkem, naopak venku patří družina kolem kapitána Měcha nebo obránce Tichého k průměrným, ovšem i tak velice zkušeným týmům, spoléhajícím i na dobré výkony brankáře Šafránka. Vše je tak otevřené a šance jsou naprosto vyrovnané. Slezané mají Břeclavi co oplácet, doma prohráli s Břeclavany 0:1 gólem v poslední minutě. Průběh utkání, které začíná v 18 hodin, bude řídit sudí Netopil, a můžete ho sledovat na www.onlajny.com. Snad se Lvům podaří prolomit střelecké trápení, ktré je trápí už několik zápasů.

 

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Inline2023

výsledky zápasů všech  našich týmů do 15. května Zápasy přípravek DatumČasKoloDomácíHosté14.05.202309:301HC Lvi BřeclavHC Lvi Břeclav …