Charitativní koncert pro Domov Sv.Agáty v Poštorné

Břeclav – Koncert, který se koná v neděli v břeclavském klubu Piksla, bude pořádán na podporu Domova svaté Agáty v Břeclavi v Poštorné.

Domov poskytuje pomoc při zvládání obtížných životních a sociálních situací těhotným ženám a matkám s dětmi, které aktivně řeší svoji situaci. Podporuje je při začlenění do běžného života. Jelikož nikdo neví do jaké situace se člověk v životě dostane, měli bychom myslet na lidi, kteří tu pomoc potřebují zrovna teď…

ZAHRAJÍ :

7D
Valtická pop’n’rollová kapela 7D vznikla na začátku roku 2012 spojením převážně valtických muzikantů a postupným přibíráním dalších členů. 7D hraje stále skoro ve stejné sestavě, jedinou výjimkou je post zpěvačky, kdy původní vokalistku Michaelu nahradila roku 2013 mladá a energická Eliška.

THE FALDATORES
Google slovník definuje italský výraz „faldatore“ jako „lapper“. Název kapely však znikl jiným způsobem – ze španělského výrazu „la falda“, tedy sukně. „Faldatores“ v tomto podání můžeme interpretovat jako „Sukničkáři“. Přidáním „The“ vzniká „The Faldatores“. Snadné.

7d faltator

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Lucie Myslivečková – Krasocákance

BŘECLAV / Městské muzeum a galerie / Lichtenštejnský dům 19. 7. – 8. 9.2024 / …