Cesta ze severu byla veselá. Lvi vezou tříbodovou výhru z Nového Jičína

HK Nový Jičín – HC LVI Břeclav 4:5 (1:2, 3:2, 0:1)

Branky a nahrávky: 17. Gebauer (Škumát, Málek), 21. Málek (Flašar, Gebauer), 33. Ižacký (Lehečka, Novotný), 38. Zahradníček (Málek, Flašar) – 5. Uhlík, 19. Ivan (Červenka), 38. Uhlík (TS), 39. Běhal (Haman), 44. Průdek

Vyloučení: 4:5, navíc Ižacký (NJ) do konce utkání     Využití: 1:1

Již se šesti obránci (s uzdraveným Hamanem a posilou Šidákem) odjeli Lvi do Nového Jičína. Konečného svěřenci se brzy ujali vedení, a když domácí na konci první části srovnali, vzali si jej Lvi okamžitě zpět. Nejzajímavější druhá třetina přinesla hned pět branek. Nový Jičín skóre sice otočil z 1:2 na 3:2, ale Lvi stihli do druhé sirény ještě srovnat na 4:4. Vítěznou trefu si připsal Roman Průdek, který ve 44. minutě prostřelil Iláše. Na tuto branku už domácí nedokázali odpovědět, a tak putuje tříbodová mikulášská nadílka do Břeclavi. Nový Jičín zdolali i potřetí v sezoně, i když znovu jen o jedinou branku. Břeclavští hokejisté se ve středu po čtyřech zápasech na kluzištích soupeřů představí doma. Hostit budou Bobry z Valašského Meziříčí, na které se jim letos pro změnu vůbec nedaří.

Uzavření sběrného místa a sběrného dvora o Velikonocích

BŘECLAV V sobotu 30. března bude zavřeno sběrné místo na ulici Hájová i sběrný dvůr …