Česká šestnáctka dvakrát jednoznačně porazila Slováky

České reprezentaci do 16 let vyšly oba přátelské zápasy proti Slovensku. Svěřenci trenéra Hakena potěšili fanoušky v Hodoníně výhrami 5:0 a 5:1. České mladíky čeká hned na začátku února další reprezentační akce, odcestují na turnaj ve Finsku.

Výsledky zápasů

úterý 22. ledna 2019
Česko vs Slovensko 5:0
Branky ČR: 4. Herčík (Gajda, Haas), 18. Gajda (Haas, Herčík), 19. Budina (Frömel, Šedivý), 54. Böhm (Herčík), 55. Krupička (Frömel).

středa 23. ledna 2019
Česko vs Slovensko 5:1
Branky ČR: 2. Pavlačka (Fajmon, Šindelek), 5. Slavík (Machů, Frömel), 10. Ryšavý (Půček, Machů), 51. Ramik (Půček), 54. Pavlačka (Szturc).

Ve středečním utkání o své místo v české reprezentaci bojoval i břeclavský odchovanec Martin Pavlačka, který  už druhým rokem hájí barvy Havířovského AZetu.

Martinovi se v Havířově daří, patří k oporám dorosteneckého mužstva kdy za 27 utkání nastřílel 25 gólů a 26x na branku asistoval. a drží se mezi nejlepšími hráči v kanadském bodování celé extraligy dorostu. Martin také už nastoupil v jednom utkání extraligy juniorů, ve kterém si připsal asistenci. A teď ve středu, proti výběru Slovenska, dal ihned  dva góly z pěti a to první v druhé minutě a závěrečný v 54 minutě.

Gratulujeme mu a přejeme mu další úspěšnou sportovní cestu.