Pondělí , 15 Červenec 2024

Budou se zpovídat z krádeží

BŘECLAVSKO: Mizela hlavně motorová nafta.

Břeclavsko – Policisté v těchto dnech ukončili šetření sériové trestné činnosti, ke které docházelo od února letošního roku. Jednalo se hlavně o přečerpání pohonných hmot na různých místech našeho regionu. Jak se nakonec ukázalo, z protiprávního jednání se bude nejvíce zodpovídat 19letý mladík a jeho o čtyři roky starší komplic. Ti si také vyslechli sdělení o podezření z přečinu krádeže a poškození cizí věci. Kromě toho vyšlo najevo, že jejich výpravu někdy doplňoval další kamarád, také jemu bylo ve zkráceném přípravném řízení sděleno podezření z krádeže.

Policie muže viní, že se vypravili např. do katastru obce Lanžhot a Ladná. Ovšem nejvíce populární se pro ně stal areál poblíž obce Moravská Nová Ves, kam zamířili celkem sedmkrát. Během krádeží ze strojů zmizelo téměř 600 litrů motorové nafty a navíc byly odcizeny i další věci – jednalo se hlavně o vybavení vozidel. Celková škoda se vyšplhala na částku přesahující 37 tisíc korun.

Pro doplnění zbývá dodat, že spisový materiál nyní poputuje na Okresní státní zastupitelství Břeclav.

Zdroj: www.policie.cz

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Stříleli na značky, postřelili procházejícího muže

LEDNICE: Kriminalisté oba muže obvinili.  Případ těžkého zranění devětadvacetiletého muže v Lednici šetří břeclavští kriminalisté. Mladý …