il.foto: www.czech.judo.org.

Břeclavští judisté uzavřeli rok se 17 medailemi

KOSTICE (vk) – Judisté Soukromé školy bojových sportů Břeclav mají za sebou poslední soutěž roku 2014, kterou se již tradičně stal Mikulášský turnaj v Kosticích.

Za svými kamarády ze spřáteleného oddílu se vydalo celkem 17 břeclavských judistů, a to většinou z kategorie mláďat. O tom, že se jim podařilo uzavřít letošní rok úspěšně ,svědčí i zisk 17 medailí.

Zlaté medaile vybojovali Tomáš Hanáček, Radek Darmovzal, Richard Březovič, Ondřej Březovič a Ema Helešicová (letošní šampionka Moravy). Stříbrnou medaili vybojovali Marek Peterka a Michal Kadlček. Bronzovou medaili získali Alexandr Dvořáček, David Rubecký, Matthias Mádle, Libor Kadlíček, Jakub Miškeřík, Michal Létal, Martin Kopeček, Barbora Casková, Zuzana Bernátová a Michal Kováčik.

Takto úspěšně se mladí břeclavští judisté rozloučili se soutěžním rokem 2014. V něm se mohou pochlubit již výše uvedeným titulem šampionky Moravy, bronzovou medailí z mistrovství ČR dorostenek (Tereza Pilátová) a čtvrtou příčkou z přeboru ČR mladších žákyň (Natálie Štvrtecká). Nyní je čeká poslední tréninkový týden, ve kterém pro ně trenérka za odměnu připravila spoustu zábavy. Čeká je lekce sebeobrany, tance, budou se učit ovládat populární Yoyo, nejmenší judisté si zacvičí v rámci tréninku společně se svými rodiči atd. Úplný závěr pak bude patřit posezení u vánočního stromečku, ochutnávce vánočního cukroví, hezkému předvánočnímu popovídání a možná, jak uvedla trenérka a majitelka školy Věra Krásná, se objeví pod stromečkem i dárečky.

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

FOSFA olympiáda břeclavských škol 2024 začíná 11. června

Po úspěchu loňského prvního ročníku spojily i letos kluby zapojené do projektu FOSFA Sport síly …