il.foto:cas.sk

Břeclavské hokejistky byly na kempu reprezentace

BŘECLAV (mz) – Poslední srpnový víkend se D. Kocmanová a H. Zoubková z HC Lvi Břeclav  zúčastnila třídenního soustředění reprezentace ČR do 15 let.

Cílem tohoto soustředění bylo především zmapovat situaci v této věkové kategorii a zajistit tak užší výběr pro jednotlivé akce reprezentace v sezoně 2014/2015 a také to bylo dobrou příležitostí ke srovnání pro jednotlivá děvčata.

Děvčata si v těchto třech dnech prošla jak tréninkovými jednotkami na ledě, tak měla možnost změřit síly i ve dvou dvouhodinových zápasech ve dvou po sobě následujících dnech. Některé holky si během tohoto soustředění sáhly až na dno svých sil. Byly to náročné tři dny na jejichž konci některá děvčata odjížděla domů s jasnou účastí na repre akcích. Snad se štěstěna usměje i na naše břeclavská děvčata, ať už na ty, která se již kempu zúčastnila nebo na ty, které takovéto soustředění v budoucnosti teprve čeká. Pravidelnými reprezentantkami jsou dvě břeclavské odchovankyně Sára Sadílková a Sabina Duroňová. Je vidět, že hrát v národních barvách, není nesplnitelný sen. Zvláště pak u děvčat, kterých je oproti chlapcům stále výrazně méně, ale postupně jich přibývá a ženský hokej se tak dostává i do povědomí široké veřejnosti.

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Mládež – výsledkové tabulky soutěží 2023-2024

HOKEJ Mládež – výsledkové tabulky soutěží 2023-2024 REGIONÁLNÍ LIGA JUNIORŮ 2023/24 SK. 9-10 Název týmuZápasySkóreBody1SK …