Il.foto

Běžcům na Búranskému chodníku, ve Chřibech i v Brně vyšlo počasí

Běžci na Búranském chodníku

BORSKÝ MIKULÁŠ (Lk) – Za krásného podzimního počasí se sešlo v Borském Mikuláši 345 běžců k běhu na Búranském chodníku, který měřil 6,68 kilometru a běžel se většinou lesními cestami. Závod absolvovala také skupina především břeclavských běžců. V kategorii mužů do 39 let si nejlépe vedl Radek Bárta z Radegast teamu Velké Pavlovice, který skončil na 16. místě časem 31:00 minut, o jedno místo hůře se umístil Martin Daneš z klubu Lvi Břeclav čase m 31:17 minut, jeho kolega Jiří Vinklárek byl 21. za výkon 34:31. Mezi ženami skončila sedmá Jitka Pilná (Lvi Břeclav) za 38:07 minut. V kategorii nad 60 let doběhl sedmý Vladimír Novák z Ladanu Moravská Nová Ves za 38:25 minut.

Mizuno podzimní desítka v Brně

BRNO (Lk) – V Brně se za hojné účasti konal běh Mizuno podzimní desítka. Startovalo několik kategorií, jen v hlavním běhu na 10 kilometrů doběhlo do cíle 433 běžců. Z běžců našeho regionu skončil na 8. místě Vlastimil Lysák z Cyklo Mikulov za 37:16 minut, osmý byl Martin Vintrlík z Křepic za 39:40 minut, 138. Dostál z Břeclavi 54:40. V ženách byla 36. Lenka Odvářková z Hustopečí za 1:06:43 hodin, 82. Dostálová z Břeclavi za 1:08:30 hodin.

Měřínský běžel Chřibský maraton

CHŘIBY (Lk) – V letošním roce se běžel již 42. ročník Chřibského maratonu. Má spíše charakter horského běhu a proto jsou časy slabší, než při rovinatém běhu. Jedním z účastníků byl Jaroslav Měřínský z Perné, který zaběhl čas 3:53:27 hodin a skončil na sedmém místě.

Mládež – výsledkové tabulky soutěží 2023-2024

HOKEJ Mládež – výsledkové tabulky soutěží 2023-2024 REGIONÁLNÍ LIGA JUNIORŮ 2023/24 SK. 9-10 Název týmuZápasySkóreBody1SK …