il.foto

Běžci z Perné opět vítězní

Závodníci běželi na Babí lom

KUŘIM (Lk) –  Dva běžci z Perné absolvovali Běh na Babí lom u Kuřimi, který pro muže měřil čtyři kilometry do kopce. František Kolínek z Perné se stal vítězem závodu pro muže nad 50 let časem 16:40. Mezi nejmladšími žáky byl Jakub Žák šestý (na trati 2,6 km).

Kolínek a Doubková byli nejrychlejší

ZNOJMO (Lk) – Ve Znojmě se běžel závod Znojemského běhání O pohár restauace Spálený na trati 9,3 kilometru, ženy měly tratˇdlouhou 3,1 kilometru. Celkem běželo 37 běžců. V kategorii nad 50 let vyhrál František Kolínek z Perné časem 42:39 minut. V ženách nad 35 let byla první v cíli Kateřina Doubková, rovněž z Perné, za 14:27 minut. V kategorii mužů nad 60 let byl pátý František Kubíček z Relaxu Dobré Pole v čase 55:05 minut.

Špacír desátý na desítce

FRÝDEK-MÍSTEK (Lk) – Ve Frýdku-Místku se běžel již 59. ročník Hornické desítky za velké účasti 749 běžců. Byl mezi nimi běžec Lokomotivy Břeclav Ladislav Špacír, který mezi běžci nad 50 let obsadil velmi dobré 10. místo časem 42:42 minut.

Skvělá zpráva! Národní tým do 18 let chystá přípravu na nadcházející MS ve Finsku. Pozvánku …