Bez skrupulí

BŘECLAV (20.1.2023) – Při pátku pár hříšníků…

Prvním v řadě je násilník, který vedle stojícího muže napadl nejprve slovně a za pár okamžiků i fyzicky. Potyčka se udála před nádražní budovou a upozornil na ni operátor MKDS. Přestože už napadený ležel na zemi, agresor směrem k jeho hlavě vyslal ještě brutální kopanec. Těžce zraněného muže strážníci předali záchranářům a agresora republikovým policistům.

Dalším hříšníkem je jedinec, který v prodejně pronesl přes pokladnu potraviny bez placení. K jeho smůle si jej však všiml zaměstnanec ochranky. Místo toho, aby se poberta kál, ještě měl tu drzost ochrance vyhrožovat fyzickým násilím. Případ už je také v šetření kolegů PČR.

No a v ulici Národních hrdinů strážníci zastavili řidiče vozidla, které mělo přes dva roky neplatnou „technickou“. „Neplatný“ byl šofér, jelikož měl udělen zákaz řízení. Toho si vzali do parády policisté, ale práce strážníků ještě neskončila. Zjistili totiž, že majitel vozidla, který se mezi tím dostavil na místo, jaksi „zapomněl“ uhradit hned několik dopravních pokut v celkové výši dosahující 10.000 korun. Nejprve zkusil strážníky obměkčit výmluvami různého druhu a pravděpodobnosti, ale když byl poučen o tom, že mu nově mohou zadržet registrační značky vozidla, celý dluh neprodleně uhradil.

L. Rigó

Zdroj: www.mpbv.cz

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Fosfa a.s. spustila projekt FAIR PLAY

FosfaSport Vyústěním podpory sportovních klubů z Břeclavi a okolí společností Fosfa bylo založení zastřešujícího projektu FOSFA …