BAZZTAARKLAN v Piksle + křest CD!!!

BŘECLAV / Kafé Piksla / pátek 4. 12. 2015 – 21.00 – koncert skupiny BAZZTAARKLAN

V půlce koncertu proběhne křest, křtít bude guru nezávislé scény v Břeclavi pan Václav Hanzl.
Country večírek proběhne jako rockotéka s DJ KAPREM , kterého si vyšší ročníky mohou pamatovat ještě z M klubu.

Rozhodl jsem se postavit kapelu ze samých vrstevníků a hrát vlastní tvorbu. Jsme z venkova, takže redneck styl a dospělý texty k tomu. Žádný romantiky o stmívání, odcházení a labyrintech. Kapela z muzikantů, kteří přestože jsou v hudebním důchodovém věku, dokážou pobláznit a rozpohybovat publikum. Prostě někdo chodí na ryby, někdo něco sbírá, někdo šmíruje sousedy a my budeme hrát vlastní muziku. To jsem měl tehdy v hlavě.

Začal jsem obcházet lidi, o které bych měl zájem. Bohužel během velice krátké doby jsem zjistil, že moji vrstevníci, nemají chuť. Pokud by ji našli, tak spíš pro revival nebo hraní coverů.

Ovšem já už na tom začal pracovat s naším MCm z původní kapely. Když jsem zjistil , že kapelu z vrstevníků nepostavím , tak přišel MC s nápadem, že uděláme projekt pro sebe. Že mi s tím pomůže, že to mám brát jako dárek od něj k mému životnímu jubileu, které se tehdy blížilo.

To byl tedy úplný začátek.

Začal jsem chodit do jeho domácího studia, nahrál kytaru a on na to svahilsky zarapoval , našli jsme groov podle našich představ a nahráli jsme to. Já nahrávku poslouchal a skládal text. Jak jsem napsal text, znovu jsme šli do studia a nahráli zpěv a udělali aranže. K profi nahrávce v profi studiu jsme potřebovali další muzikanty, které jsme si vybrali na doporučení nebo jsme o nich věděli. A ti po nahrání svých partů s námi zůstali. A tak jsem měl zase kolem sebe několik generací muzikantů. Začali jsme spolu hrávat a vzhledem k tomu, že jsme v té době byli tak nějak muzikantsky bezprizorní, sebranci, rozhodli jsme se vytvořit partu nelegitimních hráčů, které drží spolu právě tenhle projekt – BAZZTAARKLAN.

Thomas T. Booster

 

bazztarklan foto

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Ujížděl na Bratislavu

KRAJ: Převaděči hrozí několikaletý pobyt ve vězení. V neděli ráno pronásledovali jihomoravští policisté nebezpečného převaděče téměř …