Bavte se s Českou televizí – Po našem, s Hanou Zagorovou, Jitkou Čvančarovou a dalšími

MIKULOV (lk) – Zítra, tj. ve čtvrtek 28. srpna, od 20 hodin se stane mikulovské Náměstí dějištěm natáčení zábavného pořadu České televize. 

Show s názvem Po našem, plnou lidových písniček, veselého i poučného vyprávění a atraktivních soutěží připravili tvůrci úspěšného tanečního pořadu StarDance. Tančit se bude i verbuňk.
V programu se objeví řada známých osobností, například Hana Zagorová, Jitka Čvančarová, Marta Jandová nebo Pavel Šporcl. Rolí moderátorů se ujmou Aleš Háma a Jožka Šmukař a pořad se bude vysílat v sobotu 13. září od 20 hodin na ČT1.

„Tento projekt je novinkou a myšlenka vznikla na přání diváků, kterým chceme nabídnout zábavnou show, natočenou v atraktivních exteriérech. Chceme, aby na ně dýchla atmosféra krásného historického města, spojená s místním folklorem a samozřejmě i vínem,“ uvedl k připravovanému programu pomocný režisér Jan Fronc.

„Přineste si vlastní skleničku a my vám ji naplníme,“ dodává a zároveň zve všechny na natáčení Jan Fronc.

A ještě upozornění: Televize hledá komparsisty v kroji  – Pro natáčení zábavného pořadu Po našem hledá Česká televize komparsisty, kteří budou oděni do kroje. Případní zájemci se můžou obrátit na Josefa Viewegha na tel. číslo 606 944 556. Nástup je ve čtvrtek 28. srpna v 19 hodin na mikulovském Náměstí. Finanční odměna je 200 Kč. Pořad Po našem připravují úspěšní tvůrci taneční soutěže Stardance a zazní v něm lidové písničky, veselé i poučné vyprávění o mikulovské oblasti a chybět nebudou ani atraktivní soutěže.

po našem

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Poplatky zaplatí Břeclavané pohodlně již v druhém platebním kiosku

BŘECLAV Už druhý platební kiosek slouží na Městském úřadě Břeclav. Lidé mohou jeho prostřednictvím pohodlně …