Atletické středy skončily

BŘECLAV /Lk/ – Atleti Lokomotivy Břeclav ukončili sérii pravidelných atletických prázdninových střed. Sešli se opět závodníci Slovenska, Valašského Meziříčí a domácí, celkem 129 startujících včetně přípravky Lokomotivy. Mezi nejlepší výkony v kategorii dospělých podali slovenští závodníci na 100 m Bujna 10,83, v trojskoku Šuba 15,32 a domácí Ošmera v kouli 11,98. Mezi dorostenkami vyhrála Herzová 100 m za 13,32 a dálku 501. Ve starších žácích vyhrál Oberndorfer 100 m překážek za 14,24 před  Jurášem 14,99, který se navíc zlepšil v trojskoku na 11,70 Všichni jsou z Lokomotivy Břeclav – Nastávající víkend bude v Břeclavi patřit atletice. Během soboty a neděle se sjede k mistrovským bojům v první a druhé lizě mužů i žen celkem 32 družstev. Budou bojovat o pořadí družstev v obou soutěžích. Závody začínají v sobotu i v neděli vždy v 10 hodin na stadioně Lokomotivy Břeclav.

Ženy Fosfa Lokomotiva Břeclav se umístily na třetím místě 2. ligy ročníku 2023/24

VOLEJBAL V říjnu 2023 na začátku nového soutěžního ročníku byl nováček 2. ligy žen, tým …