Atleti v Hodoníně

HODONÍN /Lk/ – V Hodoníně se uskutečnil 14. ročník přespolního běhu „Hodonínský kros“. Za poměrně deštivého počasí se ho zúčastnilo 153 běžců. Ozdobou běhu byl bronzový medailista z mistrovství Evropy Filip Sasínek a skupina běžců z Břeclavska.V běhu startších žáků na 1400 m skončil čtvrtý Prokeš z Hustopečí časem 3:46 min. V závodě mužů byl na 29. místě Vintrlík z Břeclavi, když na trati 5,6 km dosáhl času 24:54 min, 38. Martuška z Břeclavi za 13:14. V kategorii do 40 let byl Daniš z Gumotexu Břeclav 26. časem 23:38. Na stejné trati v kategorii do 60 let byl Novák z Ladanau Moravská Nová Ves první za 32:04. Mezi běžci do 65 let obsadil čtvrté místo Foretník z Krumvíře za 34:36. V kategorii žen na 8. místě doběhla Kejíková z Břeclavi za 32:38. Mezi muži starttovali sourozenci Kubíčkovi z Dobrého Pole. Pavel běžel v kategorii do 60 let a byl čtvrtý za 26:21, jeho bratr František v kategorii do 70 let třetí za 29:59.

Autorské čtení

BŘECLAV / Městská knihovna Břeclav úterý 23.4.2024/ 17:00  MUDr. Danuše Dedková bude povídat o městě na …