Ani letos se břeclavským Lvům na ostrožském ledě nepodařilo bodovat

HC Lvi Břeclav : HOKEJ Uherský Ostroh 4 : 7

Hned první střela se Lvům povedla procedit do soupeřové sítě. Ostroh také jednou skóroval a 1. třetina skončila 1 : 1.

Zlom přišel na začátku druhé třetiny, kdy břeclaváci  dostali 2 slepené branky. Uherský Ostroh pak přidal ještě další dvě a Lvi  jednou trefou korigovali na 5 : 2.

V poslední třetině se skóre upravilo na konečných 7 : 4 a do Břeclavi se tak vraceli Lvi bez bodů

Góly Lvů: Gabriška 2x,  Zháňal,  Juránek

Zápas nedohrál Marek Papp, který po odrazu puku do obličeje skončil v nemocnici na šití.
Svůj první zápas za břeclavský A-tým dnes odehráli Tomáš Havelka (2003) a Filip Guldan (2001). Borcům gratulujeme.

Muži však jedou  dál extraligové zápasové tempo,

takže hned tuto sobotu 16.11. odehrají další zápas.

Do břeclavské  FOSFA ICE Arény připlují Štiky z Rosic.
Oproti minulým sezonám Rosice letos háji 6.místo tabulky, takže půjde o velice vyrovnaný zápas.
V 16:20 se týmy půjdou zahřát a v 17:00 se začíná

Přijďte všichni břeclavské Lvy podpořit na jejich cestě do play-off

Zápasem Vás provedou bulletiny, které dostanete zdarma ke vstupence,
která  se také klasicky zařazuje do slosování o ceny mezi 2. a 3. třetinou.

Aktivity nebyly pohádkově ziskové

Z regionu: Muž z Brněnska ztratil běhen během půl roku skoro dva milióny korun.  Půl …