il.foto:en.wikipedie.org

Agility je zábava nejen pro pejsky, ale i jejich páníčky

SEDLEC (js) – Máte doma pejska? Nebaví vás jen venčení a chcete s ním sportovat? Pak právě pro vás je určena nabídka Agility klubu Flying Paws Sedlec, který pořádá jarní kurz agility.

Agility je moderní, dynamicky se rozvíjející druh kynologického sportu – zábavy, kdy pes překonává různé překážky, např. skočky, tunely, zeď, slalom, šikmou stěnu, kladinu, kruh, houpačku. „Agility je sport opravdu pro všechny zájemce. Nezáleží na tom, zda je pes čistokrevný, s průkazem původu nebo kříženec. Je to sport jak pro děti, mládež, tak i pro dospělé. Protože to není jen sport, ale i zábava,“ vysvětluje  předseda klubu Petr Vlašic.

Na parkuru týmy podle Vlašice zažijí mnoho veselých okamžiků a členové klubu a jejich přátelé pak během roku uskutečňují řadu procházek se svými mazlíčky a podnikají společně různé aktivity.

Bližší informace o klubu jsou na webových stránkách: www.flyingpaws.webnode.cz, kde je i kategorie kurz začátečníků, včetně přihlášky do kurzu. Tu je možné zaslat vyplněnou na e-mail: flyingpaws@seznam.cz. „O zahájení kurzu podle počasí budeme všechny zájemce včas informovat. Zatím předpokládáme, že začneme začátkem dubna,“ doplnil Petr Vlašic za tým Létajících tlapek ze Sedlece.

agilityKurz_jaro_2015

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Každodenní život legionářů v Rusku

BŘECLAV / Městská knihovna Břeclav středa 17.4.2024/ 18:00  Historická přednáška Bc. Petra Holobrádka z cyklu Břeclavsko …