Pondělí , 15 Červenec 2024

Adventní čas v Břeclavi je v plném proudu, dnes se svařákem a ohňostrojem !

Břeclav – Advent v synagoze, jarmark s bohatým kulturním programem u břeclavského gymnázia, aktuálně také prodejní výstava patchworku, která bude zdobit synagogu do neděle.

Spolu s adventním obdobím začaly v Břeclavi trhy, na kterých lidé mohou koupit rukodělné výrobky, ale i různé pochutiny. K tomu jim dnes zpestří předvánoční čas Polyfonia, Actiwity.D.C., N.C.O.D., Břeclavánek nebo vystoupení břeclavských mateřinek. Starosta opět  zájemcům ulije svařák. Výtěžek z jeho prodeje poputuje na dobročinné účely. Vánoční jarmark na pěší zóně pokračuje ještě dnes . V 18 hodin jej zakončí Tichý ohňostroj. Už v pátek se však můžete těšit na Mikulášský blešák s živou hudbou – zahraje Alasdair Bouche, folkový písničkář z Londýna. V 17 hodin začne u břeclavského kina Koruna Mikulášská zábava pro děti, chybět nebudou ani čerti. Rovněž slavnostně rozsvítíme Vánoční strom na náměstí. V neděli se můžete těšit na jarmark na dvoře sokolovny v Charvátské Nové Vsi, který začíná ve 13 hodin. Bohatý program na další dny adventního času v Břeclavi naleznete na přiloženém plakátu.

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Stříleli na značky, postřelili procházejícího muže

LEDNICE: Kriminalisté oba muže obvinili.  Případ těžkého zranění devětadvacetiletého muže v Lednici šetří břeclavští kriminalisté. Mladý …